स्टार खेलाडीले भरिएको पीएसजी बराबरीमा रोकियो

person explore access_timeभदौ ३१, २०७८ chat_bubble_outline0

 

च्याम्पियन्स लिगमा लियोनेल मेस्सीले पेरिस सेन्ट जर्मेनका लागि डेब्यू गरेका छन् ।  तर, पीएसजी क्लब बुग्रसँग बराबरी खेल्न बाध्य भएको छ । मेस्सीको प्रहार एकपटक पोस्टमा लागे पनि उनले आफनो फुल डेब्यूमा खासै प्रभाव पार्न सकेनन् । 

खेलको १५ औँ किलियान एम्बाप्पेको पासमा एन्डर हरेराले पीएजसीलाई अग्रता दिलाएका थिए । तर २७ औँ मिनेटमा हान्स भान्केनले गोल गर्दै खेल बराबरी गरे ।

निकै उत्साहित ब्रुगविरुद्ध पीएजसी निकै संघर्षरत देखिएको थियो । खेलको अन्त्यतिर भने ब्रुगका खेलाडी थाक्न थालेपछि ३४ वर्षीय मेस्सीलाई केही सहज भने उनले आफ्नो टोलीलाई जीत दिलाउन सकेनन् । खेल १–१ को बराबरीमा सकियो ।

प्रतियोगितामा मेस्सीको यो १५० औँ खेल थियो । ६ पटकका बालोन डि ओर विजेता मेस्सी यो सिजन बार्सिलोना छाडेर पीएसजी आएका हुन् । फरक क्लबका लागि प्रतियोगितामा उनको यो पहिलो खेल थियो ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।