प्रहरीको भूमिकामा कमजोरी भए खबरदारी गर्नुस् : एसपी घिमिरे

person explore access_timeभदौ ३०, २०७८ chat_bubble_outline0


 जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहटका प्रमुख एवं एसपी विनोद घिमिरेले अपराध नियन्त्रणका साथै प्रहरीको छवि बढाउन आफूले भूमिका निर्वाह गर्ने बताएका छन् ।

जिल्ला प्रहरी प्रमुखको रुपमा रौतहटमा हालै जिम्मेवारी सम्हालेका उनले पहिलो पटक पत्रकार सम्मेलन गर्दै तस्करी तथा अपराध नियन्त्रणमा आफूले भूमिका निर्वाह गर्ने बताए । विगतमा प्रहरीको भूमिकामा प्रश्न उठेको सन्दर्भमा केन्द्रित रहेर पत्रकारले सोधेको प्रश्नमा उनले आफ्नो दायित्व र कानुनले दिएको अधिकारभित्र रहेर जिल्लामा शान्ति सुव्यवस्था तथा अपराध नियन्त्रणमा भूमिका निर्वाह गर्ने बताए ।

उनले पत्रकारहरुलाई पनि प्रहरीले गरेको काम कारवाही गलत भएमा खबरदारी गर्न आग्रह गरे ।

पत्रकार महमद मुजिबुल्लाहलाई लागुऔषध काण्डमा फसाएको आरोपमा तत्कालीन एसपी सिद्धीविक्रम शाह प्रहरी प्रधान कार्यालयमा तानिएपछि उनको स्थानमा घिमिरेले जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहटको नेतृत्व सम्हालेका हुन् ।

एसपी घिमिरेसँग पत्रकारहरुले मजिबुला काण्डको अनुसन्धान, पत्रकारको सुरक्षा र घुमुवा प्रहरीको गतिविधिबारे चासो राखेका थिए । जिल्लामा हुने गरेको तस्करी, मोटरसाइकल चोरी, अवैध मदिरा उत्पादन लगायतमा प्रहरीकै मिलेमतो हुने गरेकोतर्फ पनि पत्रकारहरुले जिल्ला प्रहरी प्रमुख घिमिरेको ध्यानाकर्षण गराएका थिए ।

रौतहटमा एक वर्षको अवधिमा दुई एसपी विवादित बनेर गएको विषयमा पनि पत्रकारहरुले चर्चा गरेका थिए । जवाफमा एसपी घिमिरेले संगठनले आफूमाथि गरेको विश्वासलाई कायम राखेर जिल्लामा नयाँ इतिहास बनाउन आफ्नो भूमिका रहने बताए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।