शिक्षक हत्याकाण्ड :  अनुसन्धानका लागि दुई जना प्रहरीको नियन्त्रणमा

person explore access_timeभदौ २९, २०७८ chat_bubble_outline0


सुर्खेत ।  दैलेख प्रहरीले  शिक्षकको हत्या आशङ्कामा दुई जनालाई अनुसन्धानका लागि नियन्त्रणका लिएको जनाएको छ। जिल्ला प्रहरी कार्यालय दैलेखका सूचना अधिकारी इन्द्रजीत सुनारले हत्याको आशङ्कामा ती व्यक्तिहरूलाई नियन्त्रणका लगेर दैलेख सदरमुकाम पु–याइएको रातोपाटीलाई जानकारी दिए । यद्यपि, उनले नाम भने खुलाउन चाहेनन् । 

गुराँस गाउँपालिका –८ मा रहेको मालिका माध्यमिक विद्यालयका शिक्षक नगेन्द्र बिसीको घाँटी रेटेर हत्या गरिएको अवस्थामा मंगलबार बिहान शव भेटिएको थियो । 

सोमबार राती उनको हत्या गरेर उनकै अध्यापन गराउने विद्यालयको बरन्डामा शव भेटिएको प्रहरीले जनाएको छ। मंगलबार बिहान दूध पु¥याउन बजार जाँदै गरेका स्थानीयले शिक्षक बिसीको शव देखेपछि प्रहरीलाई खबर गरेका थिए। 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।