एभरेष्ट बैंकको ‘एभरेष्ट उत्सवमय अफर’ः सहुलियत दरमा घर कर्जा देखि व्यक्तिगत कर्जासम्म

person explore access_timeभदौ २८, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । एभरेष्ट बैंकले नेपालीहरुको महान चाडलाई ध्यानमा राख्दै ‘एभरेष्ट उत्सवमय अफर’ ल्याएको छ ।

यस अन्तर्गत सबै क्षेत्रलाई समेट्दै बैंकले घर भाडा भन्दा सस्तो ‘घर कर्जा’, स्वरोजगार तथा उद्यमीको लागि ‘साना तथा मझौला उद्योग कर्जा’, आफ्नै सावारी साधनको लागि ‘गाडी तथा मोटरसाइकल कर्जा’ तथा व्यक्तिगत प्रायोजनको लागि ‘व्यक्तिगत कर्जा’ योजना ल्याएको हो । 

भदौ २७ गते देखि लागु भएको यस कर्जा योजनामा घर कर्जा ७.४८%, साना तथा मझौला उद्योग कर्जा ७.२४%, गाडी कर्जा ६.८८%, मोटरसाइकल कर्जा ७.९९% तथा व्यक्तिगत कर्जा ७.९९% ब्याजदरमा उपलब्ध हुने बैंकले जनाएको छ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।