‘अझै पनि जिन्दगीमा’ भीम र मिनीको रोमान्स

person explore access_timeभदौ २८, २०७८ chat_bubble_outline0

गायक जेन्टल अधिकारीको स्वर रहेको गीत ‘अझै पनि जिन्दगीमा’ सार्वजनिक भएको छ । गीतमा गायक जेन्टलकै शब्द छ । प्रेममा बिछोडिनु पर्दाको पिडाहरु ब्यक्त गरिएको गीतको एरेन्ज डम्बर लिम्बुले गरेका हुन् । गीतको भिडियो पनि निर्माण भएको छ । जसमा भीम ओडारी र मिनी क्षत्रीले प्रेमी प्रेमीकाको रुपमा रोमान्स गरेका छन् ।

हिपमत मिडिया हाउसको पोस्ट प्रोडक्सन र हुसैन सेखको सम्पादन रहेको भिडियो युग यमनले निर्देशन गरेका हुन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।