प्रशंसकले जेनिफर लोपेजसँग फोटो खिच्ने कोसिस गरे, प्रेमीले धक्का दिए (भिडियो)

person explore access_timeभदौ २७, २०७८ chat_bubble_outline0

 

जेनिफर लोपेज र बेन एफ्लेक आजकाल आफ्नो सम्बन्धका कारण खबरमा छाइरहेका छन् । यी दुईलाई हालै भेनिस फिल्म फेस्टिबलमा देखिएको थियो । शुक्रबार यी दुईले फेस्टिबलको रेड कार्पेटमा वक गरेका थिए । यतिबेला यी दुईको रोमान्स देख्न पाइयो ।

जेनिफर र बेन रोमान्टिक अन्दाजमा रेड कार्पेटमा उत्रिएका थिए । यी दुईले एक–अर्कालाई चुम्बन पनि गरे । यतिबेलाको भिडियो र फोटो निकै चर्चितसमेत भइरहेका छन् ।

जेनिफ र बेन, अभिनेताको फिल्म ‘द लास्ट डुअल’ को प्रिमियरका लागि भेनिस फिल्म फेस्टिबलको रेड कार्पेटमा उत्रिएका थिए ।

वेनिस फिल्म फेस्टिबलमा उपस्थिति जनाएपछि शनिबार जेनिफर र बेन त्यहाँबाट बिदा भए । यद्यपि, वेनिस विमानस्थलमा यी दुईले एक प्रशंसकसँग जुध्नु पर्यो । जेनिफर र बेन हात समातेर विमानस्थल परिसरमा हिँडिरहेको देखिए । तर बीचमा एक प्रशंसक आए ।

विमानस्थलमा हिँड्दै गर्दा प्रशंसकले जेनिफर लोपेजसँग अचानक फोटो खिच्ने कोसिस गरे । यस्तोमा बेनले उनलाई पछाडि धकेल्दै उनलाई यसो गर्नबाट रोके । प्रशंसकले जेनिफरको सुरक्षा घेरालाई तोड्दै यसो गर्ने कोसिस गरेका थिए जुन सही थिएन ।

प्रशंसकको यस्तो व्यवहार देखेर जेनिफर पछि हटिन् र बेनको पछाडि बसिन् । यस्तै बेनले ती व्यक्तिको छातीमा हात राखेर उनलाई रोके । यस्तोमा उनका सुरक्षाकर्मीले ती व्यक्तिलाई समाए । यतिबेलाको भिडियो सोसल मिडियामा निकै छाएको छ ।

यतिबेला बेन एफ्लेक निलो रङको सर्ट र निलो जिन्समा देखिए जबकी जेनिफर लोपेज ह्वाइट पोल्का डट ड्रेस र कालो हिलमा देखिएकी थिइन् । यी दुईका थुप्रै भिडियो र फोटो निकै भाइरल भइरहेका छन् ।

स्मरण रहोस्, बेन एफ्लेक र जेनिफर लोपेजले १८ वर्षपछि भेनिस फिल्म फेस्टिबलको रेड कार्पेटमा उपस्थिति जनाएका थिए । एक जोडीको रुपमा यो दुईको पहिलो ठूलो अपियरेन्स थियो । जेनिफर र बेनले आफ्नो सम्बन्धलाई अहिलेसम्म गोप्य राखेका थिए । यद्यपि, जेनिफरले आफ्नो ५२ औं जन्मदिनमा बेनसँग आफ्नो सम्बन्धलाई इन्स्टामार्फत् सार्वजनिक गरेकी थिइन् ।

यसअघि जेनिफर लोपेज र बेन एफ्लेक सन् २००२ मा सँगै थिए । सन् २००३ मा यी दुई पहिलो पटक एक जोडीको रुपमा भेनिस फिल्म फेस्टिबलको रेड कार्पेटमा उत्रिएका थिए । त्यतिबेला यी दुईले आफ्नो फिल्म गिगलीको प्रिमियर अटेन्ड गरेका थिए । त्यसताका उनीहरुको इन्गेजमेन्ट पनि भइसकेको थियो । यद्यपि, सन् २००४ मा यी दुई अलग्गिएका थिए ।

 

 

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।