२ वर्षपछि खुल्यो स्विमिङ पुल, तस्बिरहरु हेर्नुहाेस्

person explore access_timeभदौ २७, २०७८ chat_bubble_outline0

 


कोरोना महामारी सुरु भएदेखि बन्द रहेका स्विमिङ पुलहरू बिस्तारै खुल्न थालेका छन् । पहिलो लकडाउनदेखि बन्द प्राय: रहेका स्विमिङ पुल दोस्रो लहरको समयमा लगाइएको लकडाउनपछि बल्ल खुल्न थालेका हुन् ।स्विमिङ पुल खुलेपछि पौडीका पारखीहरूमा उत्साह त मिलेकै छ, यस व्यवसायमा लागेकाहरूलाई पनि थोरै भए राहत मिलेको छ । ठुलो लगानीमा खुलेका स्विमिङ पुलहरू २ वर्षसम्म बन्द हुँदा यसका लगानीकर्ता र सञ्चालक ठुलो तनावमा थिए । अहिले स्विमिङ पुल खुले पनि पहिलेजस्तो मानिसहरू नआएको उनीहरूको भनाइ छ ।शनिबार नयाँ बानेश्वरस्थित बानेश्वर रिक्रिएसन सेन्टरमा पुग्दा थोरै सङ्ख्यामा सर्वसाधारण पुलमा रमाइरहेका थिए । सेन्टरका सञ्चालक मनसजन राजभण्डारी भन्छन्, 'वर्षमा झन्डै ५ महिना मात्रै खुल्ने हाम्रो व्यवसाय २ वर्षसम्म बन्द नै थियो । अहिले बल्ल खुलेका छन् तर मानिसहरूको उपस्थिति भने कम छ । खुलेको एक हप्तामा जम्मा १५० जना आएका छन् । अहिले हामी हाम्रो खल्तीबाटै सबै खर्च गरिरहेका छौँ, आम्दानी शून्य प्राय: नै छ ।' तर स्थिति बिस्तारै सकारात्मक बन्नेमा भने उनी आशावादी छन् ।

हेरौँ बानेश्वर रिक्रिएसन सेन्टरमा खिचिएका तस्बिरहरू :

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।