ad
राजनीति

प्रतिनिधिसभाको बैठकमा एमाले सांसदहरुको नाराबाजी, तस्बिरमा हेरौं

person explore access_timeभदौ २५, २०७८ chat_bubble_outline0

प्रतिनिधिसभाको बैठकमा एमाले सांसदहरुले नाराबाजी गरेका छन् । सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटाले प्रतिनिधिसभाको आजको बैठकको कारवाही प्रारम्भ हुन्छ भन्ने वित्तिकै आफ्नो सिटबाट उठेर एमाले सांसदहरुले नाराबाजी गरेका हुन् ।सांसदहरुले सभामुखको आसनअघि पुगेर संसदीय मर्यादा कायम गर, संवैधानिक सर्वोच्चता कायम गर, पार्टी फुटाउन पाइँदैन भन्ने नारा लगाएका छन् । सभामुख सापकोटाले बिरोध गरिरहेका सांसदहरुले उठाएको विषयको मुद्दा सर्वोच्चमा विचाराधीन रहेको बताए ।
उनले जनताका जल्दाबल्दा समस्या बाढी पहिरो, जनताका विभिन्न समस्याका बारेमा बोल्न खोजेको बताउँदै एमाले सांसदहरुले उठाएको प्रश्नको जवाफ दिएको र सदन सञ्चालन गर्न दिन आग्रह गरे । एमाले सांसदहरुले नाराबाजी गरेलगत्तै बैठक १५ मिनेटका लागि स्थगित भएको थियो, त्यसपछि सुरु भएको दोश्रो बैठकमा पनि एमाले सांसदहरुले नाराबाजी गरेका छन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।