ad
x

‘अस्तित्वको लडाईं’ को शुभ–मुहूर्त

person explore access_timeभदौ २५, २०७८ chat_bubble_outline0

फिल्म ‘अस्तित्वको लडाईं’ को शुभ–मुहूर्त गरिएको छ  । गोविन्द गौतमको निर्देशन रहने फिल्मको शुक्रबार मकवानपुरको चैनपुर राक्सिराङमा एक कार्यक्रमका बीच मुहूर्त गरिएको हो । चेपाङ समुदायको कथामा निर्माण हुन लागेको फिल्म निर्देशक गौतमले नै लेखेका हुन् ।


फिल्मको छायाँकन तिहारपछि मात्र सुरु हुन कार्यकारी निर्माता सुवास काफ्लेले जानकारी दिए । सरिता ढुंगाना निर्माता रहेको फिल्म नेपाल चेपाङ समाजले निर्माण गर्न लागेको हो । फिल्ममा प्रशान्त तामाङ, सुनिल थापा, सम्पदा बनियाँलगायतका कलाकारको अभिनय रहनेछ ।रामशरण कोइराला एसोसिएट निर्देशक रहेको फिल्ममा रोशन श्रेष्ठको द्वन्द रहनेछ । फिल्म यसै वर्षको अन्त्यसम्म प्रदर्शनमा ल्याइने निर्देशक गौतमले जानकारी दिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X