अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली युवा उद्यमी महासंघ अमेरिका गठन

person explore access_timeभदौ २४, २०७८ chat_bubble_outline0

विश्वमा छरिएर रहेका युवा उद्यमीहरूलाई एउटै छातामुनि ल्याउने उद्देश्यले अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली युवा उद्यमी महासंघ विस्तार हुने क्रममा रहेको छ । यस्तैमा नेपाली यूवा उद्यमी महासंघ अमेरिका गठन भएको छ । केन्द्रीय उपाध्यक्ष प्रकाश थापाको संयोजकत्व एवम् रमेश एम के पौडेलको अध्यक्षतामा अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली युवा उद्यमी महासंघ अमेरिका गठन भएको हो ।

महासंघको श्रृजनात्मक सोचको विकास गर्ने र यूवा उद्यमीहरु मार्फत स्वदेश र परदेशलाई जोड्ने उदेश्यले नेपाली यूवा उद्यमी महासंघ अमेरिका गठन भएको अध्यक्ष रमेश एमके पौडेलले बताए ।  महासंघको उपाध्यक्षमा नारा खकुरेल, सचिव रोशन बुढाथोकी, सह सचिव हरि ओझा, कोषाध्यक्ष ओजेश उप्रेती रहेका छन् । त्यस्तै सदस्यहरूमा छिरिङ ‘डोका’ अब्राहम, राधा थापा, प्रितेश कार्की , नवराज आलेमगर, अमृत महतो, प्रसन्न संग्रौला र विक्की पुलामी छन् ।
महासंघ अमेरिकामा ह्यारी भण्डारी, गौरी जोशी, एसी शेर्पा, राजन थपलिया, डिलाराज भट्ट र नारायण पुरी सल्लाहकार रहेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।