डेब्यूको तयारीमा देल्बिस र राजरोहन

person explore access_timeभदौ २४, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली फिल्म तथा सांगीतिक क्षेत्रमा दोश्रो पुस्ताको आगामन दिनप्रतिदिन बढ्दो छ । थुप्रै सेलिब्रेटीका सन्तान यो क्षेत्रमा भित्रिसकेका छन् । सोही सिलसिलामा निर्माता दिनेश दर्शनधारी तथा यसोदा राईका छोराहरु देल्बिस दर्शनधारी तथा राजरोहन तुम्बाहाम्फेले पनि अभिनयमा डेब्यू गर्ने भएका छन् । उनीहरु परिवारकै प्रेरणाले अभिनयमा भित्रिन लागेका हुन् ।

‘बागमती’ र ‘एउटा यस्तो प्रेम कहानी’ जस्ता फिल्म निर्माण गरिसकेका दर्शनधारी तथा राईले अहिले नयाँ फिल्मको तयारीमा जुटेका छन् । साही फिल्मबाट देल्बिस र राजरोहनले अभिनेताको रुपमा डेब्यू गर्न लागेका हुन् ।

फिल्म अगाडि उनी म्युजिक भिडियो अभिनय गरिरहेका छन् ।  चलचित्रकर्मीको सन्तान भएर भन्दा पनि यो क्षेत्रमा रुचि र केही गर्ने सोच भएकोले होमिन लागेको उनीहरुले बताए । महाजोडीलाई आफ्नो प्रेरणको श्रोत मान्ने दुबै नृत्य र अभिनय प्रशिक्षण लिइरहेका छन् । दुबैले महजोडी झैं जोडीकै रुपमा अघि बड्ने योजना आफुहरुको रहको सुनाए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।