अमेरिकामा कलाकारहरूको अधिवेशन सम्पन्न,अध्यक्षमा लोक गायिका निशा सुनार निर्विरोध

person explore access_timeभदौ २३, २०७८ chat_bubble_outline0

 


उत्तर अमेरिकामा रहेका नेपाली कलाकारहरूको संस्था नेपाली अमेरिकन कलाकार सङ्घको साधारण सभा तथा ५ औ महाधिवेशन सम्पन्न भएको छ। न्यूयोर्कको क्विन्समा गत सेप्टेम्बर ६ का दिन सम्पन्न भएको महाधिवेशनले आगामी नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको छ । न्यूयोर्कमा सम्पन्न संघकोअधिबशनबाट निशा सुनार अध्यक्षमा सर्वसम्मत रूपमा अध्यक्ष चयन भएकी हुन् |  यो कार्य समितिको कार्यकाल २ वर्षको रहने समितिले जनाएको छ ।

१७ सदस्यीय कार्यसमितिमा प्रमुख संरक्षक अभय ढुङ्गेल सहित सम्पूर्ण पदमा सर्वसम्मत नेतृत्व चयन भएका छन् । ३ जनाको निर्वाचन समिति रहेको निर्वाचन समितिमा समाजसेवी जिपिके फ़ाउन्डेशनका अध्यक्ष सोमनाथ घिमिरे , तमु परिवारका अध्यक्ष मनिता गुरुङ, समाजसेवी विष्णु राना मगर थिए ।

निर्वाचन प्रमुख सोमनाथ घिमिरेले सम्पूर्ण पदको लागी उम्मेदवारी दर्ता गर्न ३० मिनेट र उम्मेदवारी दिन र फिर्ता गर्न दिइएको समय ५ मिनेटको समयमा सबै पदहरूको लागी पद सङ्ख्या बराबर मात्रा उम्मेदवारी परेको हुँदा उम्मेदवारी दिनुहुने सबैजना निर्विरोध विजयी भएको घोषणा गरेका थिए ।

नव निर्वाचित कार्यसमितिमा अध्यक्ष-निशा सुनार, वरिष्ठ उपाध्यक्ष-बसन्ती राई , उपाध्यक्ष-बिमल डाँगी, उपाध्यक्ष-बिक्की पुलामी मगर,उपाध्यक्ष राजेन्द्र राई, उपाध्यक्ष ईत्ना कार्की,  महासचिव-संगीता थापा मगर, सचिव-मधुर गिरी, कोषाध्यक्षमा पुष्कर बराल सह-कोषाध्यक्ष-पूजा न्यौपाने, र समितिको बोर्ड सदस्यहरूमा नविन श्रेष्ठ ,चिनिया लाल श्रेष्ठ , बुद्धिमान घिसिङ, पुष्पा बस्नेत, माया राई रहेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।