गायक ताम्राकारद्वारा सहयोग कोष शुरु

person explore access_timeभदौ २२, २०७८ chat_bubble_outline0

 


अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली कलाकार समाज (ईनास) को आकस्मिक कोषको स्थापनाको लागी ईनास मेरिल्यान्डका अध्यक्ष तथा ओकिलीका चर्चित गायक तथा सङ्गीतकार सृजन ताम्राकारले सहयोग सङ्कलन र प्रचारप्रसारको सुरुवात गरेका छन् ।गत हप्ता अमेरिकाको भर्जिनियामा सम्पन्न ईनासको नर्थ अमेरिका महाधिवेशनबाट मेरिल्यान्ड राज्य समितिको अध्यक्षको पुनः दोस्रो कार्यकालको जिम्मेवारी सम्हालेका उनले आफ्नो जन्मदिनको अवसरमा पारेर नेपाली भाषा, साहित्य र कला क्षेत्रमा समर्पित सर्जकहरूको भई आइपर्ने आकस्मिक सहयोगको संस्थागत विकास र व्यवस्थापनलाई मध्यनजरमा राखेर "ईनास आकस्मिक कोष" को अवधारणालाई अघि सारेका हुन्।आजको विज्ञान प्रविधिले दिएको सञ्चार र सञ्जालहरूको उच्चतम प्रयोग गर्दै विश्वभर छरिएका नेपाली कला प्रेमी र कलाकर्मीहरूलाई आपसमा जोड्दै, आपसी साथ र सहकार्यमा यो आकस्मिक सहायता कोषको अवधारणालाई स्थापित गराउने र स्थायित्वको लागि पहल गरिने अध्यक्ष ताम्राकारले बताए ।

उनले सहयोगको प्रारम्भ आफैबाट हुने र सबै कलाप्रेमी मनकारी मन र दानवीरहरूलाई यो पवित्र कार्यमा सहयोग गर्न समेत आह्वान गरिसकेको बताएका छन् भने केही दिनको अवधिमा उनले उक्त कोषमा जम्मा भएको रकम ईनास मेरिल्यान्डको आकस्मिक कोषमा जम्मा गरिने बताएका छन्।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।