ad
x

संखुवासभा घटना : परिवारका ६ सदस्य गुमाएर बाँचे ९३ वर्षीय वृद्ध

person explore access_timeभदौ २१, २०७८ chat_bubble_outline0

संखुवासभाको मादी हत्याकाण्डमा एक वृद्ध सकुशल रहेका छन् । ५७ वर्षीय छोरा तेजबहादुर कार्कीसहित परिवारका ६ सदस्य गुमाएका ९३ वर्षीय बौद्धमान कार्की भने सकुशल रहेका हुन् । सामान्य घाइते भएका उनी कान र आँखा देख्न नसक्ने अवस्थामा रहेको  स्थानीय शिक्षक योगेन्द्र ओझाले जानकारी दिए ।  घटनामा ५७ वर्षीय कार्कीसहित ६ जनाको हत्या भएको छ ।  मृत्यु हुनेमा ८४ वर्षीया पार्वता कार्की, ५८ वर्षीया मनमाया कार्की, २५ वर्षीया रञ्जना कार्की, १० वर्षीय नाति दीपक कार्की र ५ वर्षीया नातिनी गोमा कार्की रहेका छन् । 


प्रहरीकाअनुसार तेजबहादुको शव घरदेखि बाहिर सडकको भित्तामा अडेस लागेको अवस्थामा भेटिएको छ । उनको अनुहार र ढाडबाट रगत बगेको देखिन्छ । सासु बुहारीको शव घरछेउको खोलामा खप्टिएर राखिएको अवस्थामा भेटिएको छ । नातिनातिनाको शव भने घरदेखि माथिको खरबारीमा भेटिएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । घटना भएको स्थान र घर संखुवासभाको दुर्गम क्षेत्रमा पर्दछ भने घर एकलासमा रहेको प्रहरीको भनाइ छ । घटनाको थप अनुसन्धानका लागि प्रहरीले तालिम प्राप्त कुकुर परिचालन गरेको छ । घटनाको जानकारी पाएलगत्तै अनुसन्धानका लागि सङ्घीय प्रहरी कार्यालय, धरानका एसपी भीम दाहालको नेतृत्वमा तालिम प्राप्त कुकुरसहितको टोली खटिएको प्रदेश नम्बर १ का प्रहरी प्रवक्ता तथा प्रहरी उपरीक्षक नवीनराज राईले जानकारी दिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X