ad
x

उदयपुरमा बाढीले बगाएर बालिकाको मृत्यु

person explore access_timeभदौ २०, २०७८ chat_bubble_outline0

उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका स्थित भालु खोलामा आएको बाढीले बगाएर स्थानीय १३ वर्षीया बालिकाको मृत्यु भएको छ । त्रियुगा नगरपालिका–७ घर भएकी यसिका राईको आइतबार विहान बाढीले बगाउँदा मृत्यु भएको उदयपुरका एसपी सुवास बोहराले रातोपाटीलाई बताए ।


खोला छेउमा पार्किङ गरेर राखेको प्र–१–०५–००१ह ०१२७ नम्बरको अटो बाढीले बगाउने डरले पन्छाउन परिवारसँग गएकी बालिकालाई अचानक आएको बाढीले बगाएको थियो । प्रहरीले ८ किलोमिटर तल त्रियुगा नगरपािलका–९ बाट बालिकाको शव निकालेको छ । उनको शव पोष्टमार्टमका लागी जिल्ला अस्पतालमा राखिएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X