गण्डकीमा २३५ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि, थप ५ जनाको मृत्यु

person explore access_timeभदौ १६, २०७८ chat_bubble_outline0

गण्डकी प्रदेशमा थप २३५ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण देखिएको छ । प्रदेशमा पछिल्लो २४ घण्टामा ९९७ जनामा गरिएको नमूना परीक्षणमा २३५ जनामा संक्रमण देखिएको हो । संक्रमितमध्ये १२३ महिला र १२२ जना पुरुष रहेका छन् । 

प्रदेशका ६ जिल्लामा गरिएको नमूना परीक्षणमा सबैभन्दा धेरै कास्कीमा संक्रमित भेटिएको प्रदेश स्वास्थ्य आपतकालिन कार्य सञ्चालन केन्द्रका संयोजक नवराज शर्माले जानकारी दिए ।  उनकाअनुसार कास्की १४७, बागलुङ २, स्याङ्जा २८, म्याग्दी २, पर्वत २, लमजुङ १६, तनहुँमा ५ र नवलपरासी पूर्वमा १६ जनामा संक्रमण देखिएको हो । योसँगै गण्डकी प्रदेशमा कोरोना संक्रमितको संख्या ८१ हजार ८१० पुगेको छ ।

गण्डकी प्रदेशका विभिन्न अस्पतालमा उपचाररत ५ जनाको मृत्यु भएको छ । कोरोना संक्रमणका कारण उपचारका क्रममा मृत्यु हुनेमा पोखरा–१८ का ७५ वर्षीय पुरुष, पोखरा–१९ की ५५ वर्षीय महिला, बागलुङ काठेखोला–८ की ८३ वर्षीय महिला, स्याङजा गल्याङ–३ की ८५ वर्षीय महिला र तनहुँ ब्यास–४ का ८३ वर्षीय पुरुषको मृत्यु भएको छ । योसँगै गण्डकी प्रदेशमा कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या १ हजार ३०० पुगेको छ ।

गण्डकी प्रदेशमा हालसम्म ७७ हजार ३१० जना कोरोना भाइरस संक्रमणमुक्त भएका छन् । प्रदेशमा एकैदिन संक्रमणमुक्त हुनेको संख्या २८८ पुगेको छ ।  गण्डकीमा सक्रिय कोरोना संक्रमितको संख्या ३ हजार २०० रहेको स्वास्थ्य निर्देशनालयले जनाएको छ ।  


 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।