कर्तव्य ज्यान मुद्दाका फरार प्रतिवादी पक्राउ

person explore access_timeभदौ १४, २०७८ chat_bubble_outline0

कर्तव्य ज्यान मुद्दामा फरार प्रतिवादीलाई प्रहरीले पर्वतको पैयुँ गाउँपालिकाबाट पक्राउ गरेको छ । पैयुँ गाउँपालिका–७ बस्ने ४४ वर्षीय ख्यामबहादुर रानालाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्वतले जनाएको छ ।

जिल्ला अदालत स्याङजाले २०७३ साउन २० मा कर्तव्य ज्यान मुद्दामा उनलाई १ वर्ष कैद सजाय हुने फैसला गरेको थियो । अदालतको फैसलापछि  फरार रहेका उनलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्वतबाट खटिएको टोलीले पक्राउ गरेको हो । ख्यामबहादुरलाई जिल्ला अदालत पर्वतको आदेशले कैद भुक्तानीको लागि कारागार चलान गरिएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।