ad

नेप्सेमा पहिरो, अधिकतम ४८ अंकले बजार घट्दा साढे १५ अर्बको कारोबार

person explore access_timeभदौ १३, २०७८ chat_bubble_outline0

आइतबार सेयर बजार परिसूचक नेप्सेमा अधिकतम ४८ अंक माथिको गिरावट आएको छ । नेपाल स्टक एक्सचेञ्ज(नेप्सेका अनुसार आज साताको पहिलो कारोबार दिन समेत रहेको आइतबार नेप्से परिसूचक ४८.८४ अंकले घटेर ३ हजार ४५.२० विन्दुमा झरेको हो । 


त्यसो त यस दिन ‘क’ वर्गका सेन्सेटिभ इन्डेक्स समेत ८.५७ अंकले घटेर ५६२.८८ विन्दुमा झरेको छ ।  तीब्र गिरावटमा रहेको बजारमा आज फाइनान्स बाहेकका सबै जसो उप समूहहरु ऋणात्मक (नेगेटिभ) भएका छन् ।  यश दिन कुल २२७ कम्पनीका २ करोड ४८ लाख कित्ता माथिको सेयर बजारमा एक लाख ५९ हजार पटक किनबेच हुदा कुल १५ अर्ब ६५ करोड १२ लाखको कारोबार भएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।