ad
x

काबुल विमानस्थल विस्फोटमा मारिनेमा अमेरिकी नागरिक पनि

person explore access_timeभदौ १०, २०७८ chat_bubble_outline0

अफगानिस्तानको राजधानी काबुलस्थित अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा बिहीबार भएको विस्फोटमा अमेरिकी नागरिकले ज्यान गुमाएका छन् । पेन्टागनका प्रवक्ता जोन किर्बीले घटनामा अमेरिकी नागरिकले ज्यान गुमाएको पुष्टि गरेका हुन् ।


ट्वीटरमा यसबारे जानकारी दिँदै उनले लेखेका छन्, ‘एबी गेटमा भएको विस्फोट एक जटिल हमलाको नतिजा हो । जसमा कयौँ अमेरिकी र सर्वसाधारणले ज्यान गुमाएका छन् । एबी गेटभन्दा केही पर रहेको बैरन होटल वा त्यस निकट अर्को विस्फोट भएको पनि पुष्टि भएको छ ।’बीबीसी संवाददाता जोनाथन बीलले एयरपोर्टबाहिर दुईवटा विस्फोट भएको र दोस्रो विस्फोटपछि गोली चलेको पनि सुनिएको थियो । घटनामा कम्तिमा ११ जनाको मृत्यु भएको बताइएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।