राष्ट्र बैंकले घाउमा मलम लगाइदियो : यातायात व्यवसायी

person explore access_timeभदौ ९, २०७८ chat_bubble_outline0

यातायात व्यवसायीले नेपाल राष्ट्र बैंकले घाउमा मलमपट्टि लगाइदिएको बताएका छन् । राष्ट्र बैंकले मौद्रिक नीति कार्यान्वयनका लागि जारी गरेको एकीकृत निर्देशनले गरेको व्यवस्थाले आफुहरुको घाउमा मलमपट्टि लागेको व्यवसायीले बताएका हुन् ।


राष्ट्रिय यातायात व्यवसायी महासंघका अध्यक्ष योगेन्द्र कर्माचार्यले प्रति सवारी दुई लाखका दरले थप कर्जा दिने व्यवस्था स्वागतयोग्य भएको बताए । उनले महामारीका कारण समस्यामा परेका व्यवसायीलाई ठूलो राहत नभएपनि मलमपट्टि लगाउने काम केन्द्रीय बैंकले गरेको बताए ।कोभिड–१९ महामारीका कारण २०७६ सालको चैत ११ गतेदेखि गरिएको लकडाउनबाट सबैभन्दा बढी प्रभावित हुनेमा पर्यटनपछि यातायात व्यवसायी पनि पर्छन् । त्यसैले यो क्षेत्रलाई सरकारले सहयोग गर्नुपर्ने कर्माचार्यको भनाई छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।