कर्णालीमा एमाले बैठक स्थगित

person explore access_timeभदौ ९, २०७८ chat_bubble_outline0

मंगलबार केन्द्रमा नेकपा एमाले मिलसँगै कर्णालीमा एमालेले गर्न लागेका कमिटी बैठकहरू स्थगित भएका छन् । एमाले प्रदेश कमिटीले एक सूचना जारी गर्दै एमालेले कर्णालीमा गर्न लागेका जिल्ला कमिटीका बैठकहरू स्थगित गरिएको जानकारी गराएको छ । 


एमाले कर्णाली प्रदेशका अध्यक्ष गोरख बोगटीले अर्को सूचना नभएसम्मको लागि सम्पूर्ण गतिविधि स्थगन गरिएको जानकारी दिए । उनले भने, ‘हामीले  मंगलबारको बैठकबाट आगामी बिहीबार केन्द्रीय कमिटी बैठक र १६ गतेदेखि जिल्ला कार्यकर्ता भेला तथा संगठनका भेला गर्ने लगायतका निर्णय गरिएको थियो । प्रदेश कमिटीको गत भदौ ३ गते सम्पन्न एमाले विभाजन पछिको पहिलो बैठकले गरेको निर्णय अुनसार १० जिल्लामै विभिन्न मितिमा जिल्ला कमिटीका बैठकहरू गर्ने भनिएको थियो । तर, मंगलबार केन्द्रमा पार्टी ०२ जेठमा फर्किएसँगै स्थगित गर्नुपरेको हो ।’ नेकपा एमाले विभाजन भएपछि कर्णालीमा नेकपा एमाले र नेकपा समाजवादी पार्टीले आ–आफ्नो पक्षमा नेता,कार्यकर्तालाई लिनका लागि भेला तथा कार्यक्रमहरु गर्न थालिसकेका छन् । यद्यपि, मंगलबार एमालेको तेस्रो धारको नेतृत्व गरिरहेका भीम रावल सहितका नेताहरु १० बुँदे सहमती भएसँगै एमालेको बैठकमा सहभागी भएका छन् ।यो सँगै पुन समाजवादी दलका नेताहरु तरङ्गित बनेका छन्। कर्णालीका नेकपा समाजवादी दलले पनि सुर्खेत, दैलेख लगायतका जिल्लाहरुमा जिल्ला स्तरिय कमिटीहरु निर्माण गरेर सांगठनीक रुपमा पार्टीका गतिविधिहरु सञ्चालन गरिसकेको छ। 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।