नेपाल प्रहरीलाई यामाहा नेपालद्वारा २ वटा मोटरसाइकल सहयोग

person explore access_timeसाउन ३२, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । एम.ए.डब्लुले नेपाल प्रहरीलाई यामाहाको २ वटा मोटरसाइकल सहयोग गरेको छ । आफ्नो व्यावसायिक सामाजिक उत्तरदायित्व बहन गर्ने क्रममा कम्पनीले प्रहरीलाई सो सहयोग गरेको हो ।

हालै यामाहाले एफजेड २५ र सालुटो नामक २ वटा मोटरसाइकलहरू नेपाल प्रहरीलाई प्रदान गरेको हो । कालिमाटी प्रहरी बिटमा साउन ३२ गते सम्पन्न हस्तान्तरण समारोहमा यामाहाका प्रमुख व्यवस्थापकीय अधिकृत राजु क्षेत्रीले नेपाल प्रहरीका वरिष्ठ प्रहरी उपरिक्षक अशोकसिंह र प्रहरी उपरिक्षक अपिलराज बोहराको उपस्थितिमा सो मोटरसाइकल हस्तान्तरण गरेको हो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।