बुटवल स्थित नमस्ते एकेडेमीको व्यवस्थापन ब्रिटिस एजुकेशन ग्रुपले लियो

person explore access_timeसाउन ३१, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । लुम्बिनी प्रदेशको बुटवलस्थित नमस्ते एकेडेमीको व्यवस्थापन ‘ब्रिटिस एजुकेशन ग्रुप’ले लिएको छ । सन् २०१२ देखि नेपालमा ब्रिटिस डिग्री प्रदान गरिरहेको कलेजको ‘ब्रिटिस एजुकेशन ग्रुप’ले नमस्ते एकेडेमीको पनि व्यवस्थापन थालेको हो ।


ग्लोबल कलेजको रुपमा संचालित टीबीसीले व्यवस्थापनको साझेदारी गरेसँगै नमस्तेको शैक्षिक गुणस्तर पनि अन्तर्राष्ट्रिय स्तरको हुने बताएको छ । कलेजका संस्थापक राजन कँडेलका अनुसार नमस्ते एकेडेमी पनि ब्रिटिस एजुकेशन ग्रुपमा आएकोले आफूहरु नयाँ यात्राको लागि तयार रहेको बताए । उनले टीबीसीले नमस्तेको व्यवस्थापनको जिम्मा लिएसँगै आगामी दिनमा अझै राम्रो शिक्षा प्रदान हुने विश्वास व्यक्त गरे । विद्यालयको एकेडेमी डाइरेक्टरमा मार्क बार्थोलोमेउ नियुक्त भएका छन् । एकेडेमीक डाइरेक्टर बार्थोलोमेउले गुणस्तरीय र परिमार्जित शिक्षा प्रदान गरेर विद्यार्थीहरुलाई प्रतिस्पर्धी बनाउन लागि पर्ने बताए । उनले नमस्ते एकेडेमीलाई नेपालकै उत्कृष्ट अंग्रेजी माध्यमको शैक्षिक संस्थाको रुपमा उभ्याउने पनि बताए ।नमस्तेले जारी शैक्षिक सत्रबाट कक्षा ११ को पढाई समेत संचालनमा ल्याएको छ । ब्रिटिस एजुकेशन ग्रुपले नेपाल सहित लण्डन तथा दुवईमा पनि कलेजहरु संचालन गर्दै आएको छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।