बिचौलियाबाट नेपाली विद्यार्थी ठगिने गरेको भन्दै प्रधानमन्त्रीलाई ध्यानाकर्षण

person explore access_timeसाउन २४, २०७८ chat_bubble_outline0

नेप्लिज मेडिकल स्टुडेन्ट एशोसिएसनले कन्सल्टेन्सी एवम् बिचौलियाहरुबाट सोझा नेपाली विद्यार्थी ठगिने गरेको भन्दै प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा समक्ष ७ बुँदे ध्यानाकर्षणपत्र बुझाएको छ । बंगलादेश सरकारले नेपाली विद्यार्थीका निम्ति कुन संकायमा कति छात्रवृत्ति उपलब्ध गराइरहेका छन् र छात्रवृत्ति पाउने प्रक्रिया तथा मापदण्ड के कस्तो छ भन्नेबारे सम्बन्धित निकायले जानकारी दिनुपर्ने माग पनि उक्त संगठनले गरेको छ ।


नेप्लिज मेडिकल स्टुडेन्ट एशोसिएसन बंगलादेशका अध्यक्ष नविन यादवसहितको टोलीले प्रधानमन्त्री देउवालाई भेटेर उक्त माग अघि सारेको हो । यस्तै, भ्याक्सिन लगाउन नपाएका र बंगलादेशमै रहेका नेपाली विद्यार्थीलाई चाँडै खोप व्यवस्थापन गर्नसमेत उनीहरुले माग गरेका छन् । कोरोनाविरुद्धको खोप लगाएका तथा २४ घण्टा भित्रकै नेगटिभ पिसिआर रिपोर्ट लिएर गएकाहरुलाई समेत होटेल क्वारेरिन्टनमा बस्नुपर्ने अवस्था रहेको भन्दै सो संगठनले सम्बधित कलेजकै होटेलमा बस्ने व्यवस्था मिलाइदिन सरकारलाई आग्रह गरेको छ ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।