मोटरसाइकल चोरेको आरोपमा दुईजना युवा पक्राउ

person explore access_timeसाउन २०, २०७८ chat_bubble_outline0

मोटरसाइकल चोरी गरेको आरोपमा प्रहरीले संखुवासभाको चैनपुर नगरपालिकाबाट दुई जनालाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा तेह्रथुमको फेदाप गाउँपालिका घर भएका २० वर्षीय सुनम कार्की र संखुवासभाको चैनपुर घर भएका २१ वर्षीय सन्देश शेर्पा छन् ।

आरोपीहरुले चैनपुर नगरपालिका क्षेत्रबाट चोरी गरेको ६ ओटा मोटरसाइकल बरामद गरिएको ईलाका प्रहरी कार्यालय चैनपुरका इन्स्पेक्टर योगराज खतिवडाले रातोपाटीलाई बताए । प्रहरीले साउन १० मा चैनपुर–९ स्थित पिलुवाबाट बा.९६ प ३६०२ नम्बरको मोटरसाइकल सहित सुमन कार्कीलाई पक्राउ गरेको थियो । 

चोरीको मोटरसाइकलमा सवार सुमनले सो मोटरसाइकल सन्देशले बेचेको बताएपछि प्रहरीले उनलाई पनि नियन्त्रणमा लिएको हो । चैनपुरबाट मोटरसाइकल चोरेर उनिहरुले तेह्रथुममा लुकाउने गरेको प्रहरीको अनुसन्धानबाट खुलेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय तेह्रथुमसँगको समन्वयमा थप ५ ओटा मोटरसाइकल बरामद गरिएको इन्स्पेक्टर खतिवडाले बताएका छन् । आरोपीहरुलाई प्रहरीले चोरी मुद्दामा अनुसन्धान गरिरहेको छ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।