अस्पतालबाटै अभिनेत्री यशिकाले भनिन्– ‘यो मेरो दोस्रो जन्म हो’

person explore access_timeसाउन २०, २०७८ chat_bubble_outline0

तमिल फिल्म अभिनेत्री यशिका आनन्द हालै सडक दुर्घटनामा परेकी थिइन् । साथीहरुसँग महाबलीपुरमबाट चेन्नई फर्कंदै गर्दा उनको कार दुर्घटनामा परेको थियो । दुर्घटनामा यशिकाको एक साथीको समेत मृत्यु भएको छ । सो घटनामा उनीसहित अन्य २ साथी समेत गम्भिर घाइते भएका छन् ।

आफ्नो स्वास्थ्यका लागि चिन्तित फ्यानका लागि उनले दुर्घटना पछिको आफ्नो स्वास्थ्य स्थिति सामाजिक सञ्जालमार्फत जानकारी गराएकी छन् । जसमा उनले आफु अबको ६ महिना हिँडडुल गर्न नसक्ने बताएकी छन् । ‘मेरो पेल्विक हड्डी धेरै भाँचिएको छ । म धेरै महिना ओछयानबाट उठ्न सक्षम छैन । यो मेरो दोस्रो जन्म हो’ उनले अगाडि लेखेकी छन्, ‘भगवानले मलाई दण्ड दिनुभएको छ ।’ उनको पोष्टमा फ्यानहरूले शीघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना गरेका छन् ।
मदिरा सेवन गरेर तीव्र गतिमा कार चलाएका कारण उनी दुर्घटनामा परेको पुलिसले जनाएको छ । 

यशिकाले उक्त पोष्टमा दुर्घटनाबाट आफुलाई बचाएकोमा भगवानलाई धन्यवाद दिएकी छन् भने धेरै मिल्ने साथी गुमाउनु पर्दाको दोष समेत दिएकी छन् । यशिकाको उपचार अहिले चेन्नइको एक निजी अस्पतालमा भइरहेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।