१ सय २७ किलो गाँजासहित ३ जना पक्राउ

person explore access_timeसाउन २०, २०७८ chat_bubble_outline0

मकवानपुरको मनहरीबाट १ सय २७ किलो लागुऔषध गाँजासहित ३ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।
बुधबार बिहान पूर्वपश्चिम राजमार्ग अन्तर्गतको पर्ने मकवानपुरको मनहरी गाउँपालिका वडा नम्वर–८ सिमपानीस्थित सडकखण्डबाट बी.आर.ई २८३९ नम्बरको भारतीय ट्रकमा लुकाइ छिपाइ ल्याएको उक्त परिणामको गाँजासहित ३ जनालाई पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरले जनाएको छ ।

पक्राउ पर्नेहरुमा भारतको बैशाल बस्ने ३८ वर्षीय रामराज सहनी, भारतको समस्तिपुर बस्ने १८ वर्षीय राहुल कुमार सहनी र पर्साको वीरगन्ज महानगरपालिका वडा नम्वर ९ चुर्नी बस्ने ३० वर्षीय रियाजुल अन्सारी रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरका प्रहरी निरीक्षक देवेन्द्र दासले जानकारी दिए ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरबाट खटिएको प्रहरी टोलीले शंकास्पद अवस्थामा रहेको उक्त भारतिय ट्रकलाई रोकी चेकजाँच गर्दा लागुऔषध गाँजा फेला परेको प्रहरी निरीक्षक दासले बताए ।

पक्राउ गरिएको गाँजा, ट्रक र व्यक्तिहरुलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरको नियन्त्रणमा राखेर थप अनुसन्धान कार्य अघि बढाइएको प्रहरीले भनाई छ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X