जलविद्युत क्षेत्र चम्किँदा नेप्सेमा उछाल, परिसूचक ३१ सय २३ विन्दुमा पुग्यो

person explore access_timeसाउन २०, २०७८ chat_bubble_outline0

पछिल्लो समय जलविद्युत क्षेत्र चम्किदा सेयर बजारमा उछाल आएको छ । गत मंगलबार २६.०२ अंकले बढेर ३१ सय ११ बिन्दुमा पुगेर रेकर्ड राखेको नेप्सेले बुधबार थप १२.०५ अंकले बढेर ३१ सय २३.१४ बिन्दु कायम गर्न सफल भएको हो । 

नेपाल स्टक एक्सचेन्ज नेप्सेका अनुसार यस दिन पनि जलविद्युत क्षेत्रमा पोजेटिभ भाइव आएसँगै सेयर बजारमा साढे १५ अर्ब माथिको कारोबार भएको छ ।  यस दिन १२ अंक माथिले बढेको बजारमा २ करोड ८८ लाख कित्ता माथिको सेयर १ लाख ४४ हजार पटक माथि किनबेच हुँदा १५ अर्ब ५९ करोड ५७ लाखको कारोबार भएको नेप्सेले जनाएको छ ।

यस दिन हाइड्रोपावर (जलविद्युत) क्षेत्रको मात्र अधिकतम ५.८१ प्रतिशतले मूल्य बृद्धि भएको छ । यस्तै, बैंकिङ, विकास बैंक, फाइनान्स, म्यानु एण्ड प्रो र इन्भेष्टमेन्ट समूह यस दिन धनात्मक भएका छन् भने, व्यापार, होटल तथा पर्यटन, जीवन तथा निर्जीवन बीमा, माइक्रोफाइनान्स, म्युचुअल फण्ड लगायतका समूहहरु नेगेटिभ भएका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।