चोटका कारण टोनी क्रोस एक महिना मैदान बाहिरै रहने

person explore access_timeसाउन २०, २०७८ chat_bubble_outline0

रियल म्याड्रिडका जर्मन स्टार टोनी क्रोसले ग्रोइनको चोटका कारण एक महिना मैदान बाहिरै बिताउनुपर्ने भएको छ । २०२०/२१ को सिजन पनि उनी धेरैपटक ग्रोइनको समस्याबाट ग्रस्त थिए । रियलले १४ अगस्टमा ला–लिगामा अलाभासको सामना गर्दैछ र क्रोसले यो खेल गुमाउने लगभग तय भइसकेको छ । 

उनी यस अवधिमा चोटबाट निको हुनका लागि आराम गरिरहेका हुनेछन् ।  क्रोसले व्यवसाहिक फुटबलमा ध्यान केन्द्रीत गर्ने भन्दै केही समयअघिमात्रै जर्मनीबाट सन्यास लिएका थिए । यस्तो निर्णय लिएको केही समयमै घाइते हुनु उनका लागि व्यक्तिगत रुपमा पनि पीडादायी रह्यो । 

२०१४ यता क्रोसले रियलबाट खेलिरहेका छन् । यी मिडफिल्डरले रियलका लागि २ सय १५ खेलमा १८ गोल गरेका छन् । उनले जर्मनीबाट १ सय ६ खेल खेल्दै १७ गोल गरेका छन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।