सुर्खेतमा ‘तपाईंको मास्क खै ?’ अभियान

person explore access_timeसाउन १९, २०७८ chat_bubble_outline0


सुर्खेतमा कोरोनाविरुद्ध जनस्वास्थ्यका मापदण्ड पालनामा स्थानीयवासीले लापरबाही गरेपछि सुर्खेत प्रहरीले ‘तपाईंको मास्क खै ?’ अभियान सञ्चालन गरेको छ ।  सुर्खेतमा केही दिनयता कोरोनाभाइरस (कोभिड–१९)को संक्रमण दर पुनः बढेको छ । नागरिकहरुले जनस्वास्थ्यका मापदण्ड पालनामा हेलचक्य्राइँ गरेका कारण संक्रमण दर बढ्न थालेको विज्ञहरुको भनाइ छ ।

निषेधाज्ञा खुकुलो पारेसँगै प्रदेश राजधानी वीरेन्द्रनगरमा मानिसको आवत–जावत बाक्लिएको छ । होटल रेस्टुराँ खुलेका छन् । राजनीतिक दलहरुले पार्टीका कार्यक्रम तथा भेला आयोजना गरिरहेका छन् । यद्यपि, जनस्वास्थ्यका मापदण्ड पालना नभएका कारण सुर्खेत कोरोनाको ‘हट स्पट’ बन्न सक्ने विज्ञहरु बताउँछन् ।

जनस्वास्थ्यका मापदण्ड पालना गराउने उद्देश्यले सुर्खेत प्रहरीले चोक चोकमा ‘तपाईंको मास्क खै ?’ अभियान सञ्चालन गरी सार्वजनिक स्थानमा निस्किँदा मास्क अनिवार्य लगाउन अभिप्रेरित गर्न थालेको हो ।
यो अभियानमा नेपाल प्रहरी, सेना र विभिन्न सामाजिक अभियन्ताहरुले साथ दिएका छन् । 

सुर्खेतमा हाल कोरोनाको संक्रिय संक्रमितको संख्या २२७ छ ।


 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।