टाइगर ३ मा सलमानसँग 'भिड्न' इमरान तयार !

person explore access_timeसाउन १८, २०७८ chat_bubble_outline0

इमरान हासमी रोमान्टिक हिरोका रुपमा चिनिन्छन् । बलिउडमा उनले ‘सिरियल किसर’ को उपमा नै पाएका छन् । तर, त्यो समय अब गुज्रिसकेको छ । आजभोलि इमरान चलचित्रको कथावस्तुलाई ध्यान दिन थालेका छन् । उनी ठूला प्रोजेक्टको हिस्सा बन्न शुरु गरेका छन् ।

इमरान पछिल्लो समय यस्तै एउटा ठूलो प्रोजेक्टमा काम गरिरहेका छन् । जसका लागि उनले खुबै मिहिनेत पनि गरिरहेका छन् । इमरान सुपरस्टार सलमान खानको आगामी चलचित्र टाइगर ३ मा देखिँदैछन् । यसका लागि उनले शरीरमा ठूलो परिवर्तन ल्याएका छन् । उनले सामाजिक सञ्जालमा सेयर गरेको एउटा तस्बिरले निकै चर्चा बटुलिरहेको छ ।

इमरान बलिउडमा ‘फिटनेस फ्रिक’ का रुपमा चिनिदैनन् । तर, टाइगर ३ को भूमिकाका लागि भने उनले निकै तयारी गरिरहेका छन् । यसका लागि उनी जिम जाने र नियमित व्यायाम गरिरहेका छन् । हालै इन्टग्राममा सेयर गरिएको तस्बिरमा पनि उनी जिम गरिरहेको देख्न सकिन्छ । त्यस्तै अर्को तस्विरमा आफ्नो सिक्स प्याक देखाउँदै लेखेका छन् – यो त सुरुवात मात्र हो ।

टाइगर ३ सलमान खानको सुपरहिट फ्रान्चाइज एक था टाइगरको तेस्रो संस्करण हो । यस चलचित्रमा कट्रिना कैफको पनि भूमिका रहेको छ ।

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।