महाकालीमा जयसिंह धामीको मृत्युबारे छानविन गर्न सांसदको माग

person explore access_timeसाउन १७, २०७८ chat_bubble_outline0

महाकाली नदी पार गर्नेक्रममा भारतीय सुरक्षाकर्मीले तुइन काटेर जयसिंह धामीको मृत्यु भएको विषयमा छानबिन गर्न सांसद दीपक प्रकाश भट्टले माग गरे । आइतबार संसदको अन्तर्राष्ट्रिय सम्बन्ध समितिको बैठकमा बोल्दै उनले भारतीय सुरक्षाकर्मीले तुइनको गाँठो फुकाइदिएका कारण धामीको मृत्यु भएको उल्लेख गरे । उनले कुटनीतिक माध्यमबाट घटनाको सत्य तथ्य पत्ता लगाएर दोषीलाई कारवाही गर्न र पीडितलाई क्षतिपूर्ति दिन माग गरे । 

उनले घटनास्थलको अनुसन्धान गर्न, सुरक्षाकर्मीहरूले, प्रशासनले के भनिरहेका छन् सत्य तथ्य कुरा बाहिर ल्याउन आग्रह गरे । उनले महाकाली नदीमा झोलुङ्गे तथा मोटरेबल पुल नभएका कारण तुइनबाट वारीपारी गर्नुपर्ने बाध्यता रहेको उल्लेख गरे ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।