महामारीमा सक्रियलाई बारबरा फाउन्डेशनले सम्मान गर्ने

person explore access_timeसाउन १५, २०७८ chat_bubble_outline0

महामारीको समय फ्रन्टलाइनमा रहेर काम गर्ने स्वास्थकर्मी, व्यवस्थापक र सहयोगीसहित ८० जना तथा  ७ वटा संस्थालाई बारबरा फाउन्डेशनले कोभिड १९ विशेष सम्मान प्रदान गर्ने भएको छ । 

बारबरा फाउन्डेशनका अध्यक्ष डाक्टर सन्दुक रुइतका अनुसार फाउन्डेशनले संस्थागत विधातर्फ सातवटा संस्थालाई सम्मान गर्दैछ । जसमा भारतपुर अस्पताल, पाटन अस्पताल, नेपाल प्रहरी अस्पताल, एपिएफ अस्पताल, नेपाली सेना मृत शरीर व्यवस्थापन समूह, हामी नेपाल र नेपाल एम्बुलेन्स सेवा छन् । यसैगरी, फाउन्डेशनले २० जना चिकित्सकलाई जनही नगद २ लाख ५० हजार रुपैयाँसहित सम्मान प्रदान गर्ने भएको छ । 

२७ जना नर्सलाई १ लाख ५० हजार नगद रुपैयाँसहित सम्मान गर्ने भएको छ । त्यसैगरी व्यवस्थापन तथा सार्वजनिक नीति विधाअन्तर्गत १९ जना व्यवस्थापकहरुलाई सम्मान गर्दैछ । यस विधातर्फ तीनजनाले सम्मानसँगै २ लाख ५० हजार रुपैयाँ नगद पनि प्राप्त गर्नेछन् । 

ल्याब–प्यारा मेडिकललगायत विभिन्न क्षेत्रबाट उत्कृष्ट योगदान गर्ने ९ जना मेडिकल सर्पोट कर्मचारीलाई जनही १ लाख रुपैयाँले सम्मान गर्दैछ । त्यसैगरी, फ्रन्टलाईनमा सक्रिय पाँचजना स्वास्थ सहयोगी कर्मचारीलाई जनही नगद १ लाख रुपैयाँले सम्मान गर्दैछ । सम्मान शनिबार वितरण हुनेछ । 

सम्मानित हुनेहरुको सूची यस्तो छः 

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।