ठमेलमा चिनियाँको मदिरा कारखाना, प्रहरीको छापा, तस्बिरमा हेर्नुहाेस्

करिब १० हजार लिटर लोकल मदिरा बरामद

person explore access_timeसाउन १५, २०७८ chat_bubble_outline0
तस्बिर : कृष्ण खड्का

ठमेलको ज्याठामा चिनियाँ नागरिकले सञ्चालन गरेको लोकल मदिरा उत्पादन गर्ने कारखानामा महानगरीय अपराध महाशाखाले छापा मारेको छ ।  घर भाडामा लिएर सञ्चालन गरिएको मदिरा कारखानामा छापा मारेर करिब १० हजार लिटर मदिरा बरामद गरिएको महाशाखाका प्रमुख (एसएसपी) चन्द्र कुवेर खापुङ्गले रातोपाटीलाई बताए । 

चीनको जियाङ्गसु प्रान्त घर भएका सिजी उईले ‘चिनियाँ कोदोको शुद्ध लोकल रक्सी’ नामक मदिरा उत्पादन गर्ने गरेका थिए ।  सरकारी अनुमति बिना लोकल मदिरा उत्पादन गर्ने सिजी उईलाई महाशाखाले नियन्त्रणमा लिएको छ । 

लोकल रक्सी उत्पादन गर्ने मेशिन पनि प्रहरीले बरामद गरेको छ । रक्सी उत्पादन गर्ने चिनियाँले ५ तले घर भाडामा लिए त्यहाँ होटल पनि सञ्चालन गरेका थिए । ‘होटल स्विट ठमेल होटल एन्ड रेष्टुरेन्ट’ काठमाडौँ महानगरपालिका वडा नम्बर–२६ मा दर्ता गरेको पाइएको छ । महाशखाले सो घर सिल गरेको छ । 

बरामद मदिरा आन्तरिक राजस्व कार्यालयलाई थप अनुसन्धान र कारबाहीका लागी बुझाइने एसएसपी खापुङ्गले बताए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X