राज कुन्द्रासँग विवाह गर्न तयार थिइनन् शिल्पा, यसरी सुरु भएको थियो प्रेम

person explore access_timeसाउन १५, २०७८ chat_bubble_outline0

बलिउड अभिनेत्री शिल्पा शेट्टी र राज कुन्द्राको विवाह सन् २००० मा भएको थियो । उनीहरुको दुई जना सन्तान छन् । उनीहरुको नाम भियान र समीशा हो । सन् २०१८ मा एक अन्तरवार्ताको क्रममा राजले उनीहरु कसरी प्रेममा परेका थिए भन्ने विषयमा बताएका थिए । राजका अनुसार उनीहरु बेलायतमा ‘बिग ब्रदर’ जित्नुअघि पहिलो पटक शिल्पाको म्यानेजरको माध्यमबाट भएको थियो । 

पहिलोपटक राज एक परफ्युम बनाउने तरिका लिएर गएका थिए । राजले पहिलोपटकको भेटमा शिल्पाको आमाको गोडा छोए । आमाको गोडा छोएपछि शिल्पाको मन पग्लिएको थियो । 

शिल्पा राजसँग कुनै प्रकारको सम्बन्ध राख्ने सोचमा नभएको राजले खुलाएका थिए । उनले भने, ‘शिल्पाले सुरुमा मसँग विवाह गर्ने वा कुनै पनि सम्बन्ध राख्ने इच्छा गरिनन् । म भने हात धोएर पछि लागेँ । तर, मलाई थाहा थियो उनको मनभित्र कुनै न कुनै प्रकारको झुकाव थियो ।’

राजले अगाडि भनिन्, ‘मैले उनलाई कोसिस गर्न भने । तर उनले भारत छोड्ने विषयमा इन्कार गरिन् । उनले भारतमा भएको सम्पत्ति र काम छोडर जान नसक्ने बताइन् । उनले म बेलायतमा बस्ने भएपछि उनको र मेरो सम्बन्ध असम्भव भएको बताएकी थिइन् ।’

त्यसपछि राजले शिल्पाका लागि घर खरिद गरे । उनले आफू पनि भारतमै बस्न चाहेको बताए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।