गण्डकीमा थप ४२७ जनामा कोरोना संक्रमण, थप ९ जनाको मृत्यु

person explore access_timeसाउन १४, २०७८ chat_bubble_outline0

गण्डकी प्रदेशमा थप ४२७ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण देखिएको छ । पछिल्लो २४ घण्टामा १ हजार ९५ जनाको नमुना परिक्षण गरिएकामा ४२७ जनामा संक्रमण देखिएको हो । संक्रमित मध्ये २०५ महिला र २२२ जना पुरुष रहेका छन् ।

प्रदेशका ९ जिल्लामा गरिएको नमूना परिक्षणमा सवै भन्दा धेरै कास्कीमा र सबैभन्दा थोरै लमजुङमा संक्रमित भेटिएको प्रदेश स्वास्थ्य आपतकालिन कार्य संचालन केन्द्रका संयोजक नवराज शर्माले जनाकारी दिए । 

उनका अनुसार कास्की १६८, बागलुङ २१, स्याङ्जा ४३ म्यादी १८, पर्वत ४१, गोरखा ३१, लमजुङ ९, तनहुँमा २७ र नवलपुरमा ६९ जनामा संक्रमण देखिएको हो । योसँगै गण्डकी प्रदेशमा कोरोना संक्रमितको संख्या ६६ हजार ७१६ पुगेको छ ।

प्रदेशमा विभिन्न अस्पतालमा उपचाररत ९ जनाको मृत्यु भएको छ । कोरोना संक्रमणका कारण उपचारका क्रममा मृत्यु हुनेमा पोखरा–१६ का ३० बर्षिय पुरुष, तनहुँ शुक्लागण्डकी गाउँपालिका –१ की ७१ बर्षिय महिला, बागलुङ नगरपालिका –३ का ८६ बर्षिय पुरुष र पर्वतको कुश्मा–१२ का ६८ बर्षिय कोरोना संक्रमित पुरुषको उपचारका क्रममा पोखराका विभिन्न अस्तपालमा मृत्यु भएको छ । 

त्यसैगरी पर्वतको कुश्मा–१ का ७५ बर्षिय कोरोना संक्रमित पुरुष,जलजला–७ का ५२ बर्षिय पुरुष,मोदी गाउँपालिका–२ की ६५ बर्षिय महिला,पयौं–४ का ४० बर्षिय पुरुष र फलेवास –१० का ७५ बर्षिय कोरोना संक्रमित पुरुषको पर्वत जिल्ला अस्पतालमा उपचारका क्रममा मृत्यु भएको हो ।

बिहिबार पर्वतमा ६ जना कोरोना संक्रमितको उपचारका क्रममा मृत्यु भएको प्रदेश स्वास्थ्य निर्देशनालयले जनाएको छ । योसँगै गण्डकी प्रदेशमा कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या १ हजार ८३ जना पुगेको छ।

प्रदेशमा पछिल्लो २४ घण्टामा ३३ जना कोरोना संक्रमणमुक्त भएका छन् । योसँगै गण्डकीमा हालसम्म संक्रमणमुक्त हुनेको संख्या ६१ हजार ४०३ पुगेको छ ।  

त्यसैगरी गण्डकीमा सक्रिय संक्रमितको संख्या ४ हजार २३० पुगेको निर्देशनालयले जानकारी दिएको छ ।


 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।