२८ दिन कैद तोकिएका फरार प्रतिवादी पक्राउ

person explore access_timeसाउन १४, २०७८ chat_bubble_outline0

दुई हजार जरिवाना र २८ दिन कैद तोकिएका फरार प्रतिवादीलाई प्रहरीले उदयपुरको बेलका नगरपालिका–८ स्थित सेतीखोलाबाट पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरबाट खटिएको टोलीले त्रियुगा नगरपालिका–८ चुहाडे घर भएका ६६ वर्षीय पूर्ण बहादुर विष्टलाई पक्राउ गरेको हो ।

विष्टलाई जिल्ला अदालत उदयपुरले लागु औषध गाँजा मुद्दामा २ हजार जरिवाना र २८ दिन कैद सजाय हुने फैसला गरेको थियो । बुधवार पक्राउ गरेर विष्टलाई अदालतमा हाजिर गराइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरले जनाएको छ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X