‘हामी देश बचाऔँ’ गीतमा राजेश हमाल

person explore access_timeसाउन १३, २०७८ chat_bubble_outline0

अभिनेता राजेश हमालले निषेधाज्ञा पछि अभिनय गरेको पहिलो म्युजिक भिडियो ‘हामी देश बचाऔं’ सार्वजनिक भएको छ । अजय कार्कीको स्वर रहेको गीतको भिडियोमा हमालको अलवा शिशिर भण्डारी, मोडल दीपेन्द्र सोनाम, गीता ढुंगाना, कविता न्यौपाने, सुनिम गुरुङ, सरोन गुरुङ, एन्जेल गुरुङ, जोस्ना थापामगर लगायतको अभिनय देख्न सकिन्छ । 

देश बचाउन र देश बनाउन आग्रह गरिएको गीतमा शब्द, संगीत समेत गायक अजयकै रहेको छ । गीतमा सन्जिव बराइलीको संगीत संयोजन गरेका छन् । भिडियो निरेन श्रेष्ठले निर्देशन गरेका हुन् । उत्सव दाहालको छायाँकन र विष्णु खड्काको सम्पादन रहेको गीतको भिडियो अमोन रानाको कोरियोग्राफी छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।