राजनीति

काँग्रेसमा क्रियाशील सदस्यता विवाद : अधुरा काम फेरि समितिलाई जिम्मा

person explore access_timeसाउन १३, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसले क्रियाशील सदस्यता सम्बन्धी विवादमा सहमति हुन बाँकी रहेका विषयलाई टुंगोमा पुर्याउन क्रियाशील सदस्यता छानविन समितिलाई नै जिम्मा लगाएको छ ।
बुधबार सभापति शेरबहादुर देउवाको निजी निवास बुढानिलकण्ठमा बसेको पदाधिकारी बैठकले उक्त निर्णय गरेको पार्टी प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले जानकारी दिए । उनका अनुसार क्रियाशील सदस्यतासम्बन्धी अधुरा विषय पुरा गर्न बिहीबार ३ बजेसम्ममा छानविन समितिका सदस्यहरुलाई जिम्मा दिएकाले त्यसपछि पार्टीले आफ्नो निर्णय गर्ने बताए ।

‘क्रियाशील सदस्यता छानविन समितिको प्रतिवेदनमाथि छलफल सुरु भएको छ । साढे चार घण्टा विषयगत, समिक्षा भयो । नेताहरुले आआफ्ना धारणा राख्नुभयो’, प्रवक्ता शर्माले भने,  ‘छानविन समितिका साथीहरुले प्रतिवेदन हेरेर अधुरा काम हेर्न जिम्मेवारी दिएको छ र त्यसपछि पार्टीले निर्णय गर्नेछ । अर्को बैठक २ बजे बस्नेछौ ।’

काँग्रेसमा नयाँ क्रियाशील सदस्यता वितरणमा केही जिल्लामा विवाद छ । हिजो मात्रै क्रियाशिल सदस्यता छानविन समितिले नयाँ पुरा गरी ८ लाख बढी क्रियाशील सदस्य रहेको प्रतिवेदन बुझाएको थियो ।

काँग्रेसले आगामी भदौ १६ गते राष्ट्रिय महाधिवेशन गर्ने जनाएको छ । तर, स्थानीय निकायको कार्यतालिका प्रभावित हुँदै आएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।