भरानलाई अनुबन्ध गर्न युनाइटेड र रियलबीच सहमति

person explore access_timeसाउन १२, २०७८ chat_bubble_outline0

 

रियल म्याड्रिडका डिफेन्डर राफायल भरानलाई अनुबन्ध गर्न म्यानचेस्टर युनाइटेडले सहमति गरेको छ । गोल डटकमका अनुसार फ्रेन्च डिफेन्डरलाई अनुबन्ध गर्न दुई क्लबबीच ५.७ करोड डलरमा सहमति भएको हो । मेडिकलपछि अनुबन्धको प्रक्रिया पुरा गरिने समाचारमा उल्लेख छ ।

यो सिजन युनाइटेड भित्रिने भरान दोस्रो मुख्य खेलाडी हुन् । यसअघि, युनाइटेडले १०.१ करोड डलरमा जेडोन सान्चोलाई अनुबन्ध गरिसकेको छ । ​भरान सन् २०११ मा फ्रेन्च क्लब लेन्सबाट रियल आइपुगेका हुन् । त्यसयता उनले रियलसँग ३ वटा ला लिगाको उपाधिका साथै चारवटा च्याम्पियन्स लिगको उपाधि जितेका छन् ।

सन् २०१८ मा उनले फ्रान्ससँग विश्वकप जिते । हालसम्म उनले फ्रान्सका लागि ७९ खेल खेलिसकेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।