मोरङका नटवरलाल : पैसा डबल बनाउने भन्दै  दुई लाख २० हजार झ्वाम !

person explore access_timeसाउन ११, २०७८ chat_bubble_outline0

प्रदेश नम्बर १ को अस्थायी राजधानी मोरङमा ठगीको अनौठो घटना सार्वजनिक भएको छ । विराटनगर महानगरपालिका वडा नम्बर ८ स्थित अशोक चोक बस्ने बर्ष ३५ का चन्दन कुमार मुखियाले स्थानीय राजकुमार रायबाट पैसा बडल बनाइदिने भन्दै २ लाख २० हजार लिएका थिए । 

सो पैसा पाएपछि उनले १ बाल्टिन चोखो पानी ल्याउन लगाउँदै २ वटा गोल्डेन कलरको कागज झिकी पोको बनाएर २ वटा केमिकल र सिरिन्ज समेत दिइ २४ घण्टामा सो पोकोमा केमिकल सिरिन्जबाट हाले पैसा डवल हुने भन्दै ठगी गरेको खुल्न आएको प्रहरीले जनाएको छ । 

गत चैत २० गते भएको सो घटनाका सम्बन्धमा प्रहरीमा परेको उजुरीको आधारमा प्रहरीले उनलाई सोमबार मात्रै पक्राउ गर्न सफल भएको हो । 


उनलाई  जिल्ला प्रहरी कार्यालय मोरङबाट खटिएको प्रहरी टोलीले नियन्त्रणमा लिइ ठगी कसूरमा थप अनुसन्धान कार्य जारी रहेको प्रहरी प्रवक्ता दीपक श्रेष्ठले जानकारी दिए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X