राजनीति

मनिष सुमनले भने–महन्थ ठाकुरले मान्नुभएन, मूलधारको पार्टीको पक्षमा सनाखत गरेँ

person explore access_timeसाउन ११, २०७८ chat_bubble_outline0

जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)का नेता मनिष सुमनले आफूले मूलधारको पार्टीको पक्षमा निर्वाचन आयोगमा हस्ताक्षर सनाखत गरेको बताएका छन् । निर्वाचन आयोगमा हेड काउन्टका लागि पुगेका उनले उपेन्द्र यादवको पक्षमा हस्ताक्षर सनाखत गराएका हुन् । 


उनले आयोग परिसरमा सञ्चारकर्मीहरुसँगको कुराकानीमा आफूले पार्टी एकताका लागि महन्थ ठाकुरसँग लामो वार्ता गरेपनि ठाकुरले पार्टी एकताको लागि एकैठाउँमा हस्ताक्षर सनाखत गराउन नमानेपछि आफूले मूलधारको पार्टीको पक्षमा सनाखत गरेको प्रतिक्रिया दिए ।  यादव पक्ष जसपाको मूलधारको पार्टी भएको उनको भनाइ छ । ‘मैले पार्टी एकताको लागि धेरै प्रयास गरेँ । जतापट्टी बहुमत छ, सबै त्यता जाऔं भनेर महन्थ ठाकुरलाई भनेँ, तर मान्नु भएन’, उनले भने, ‘मधेसमा संगठित पार्टीको आवश्यकता छन । एकीकृत पाटी हुनुपर्छ भन्ने मेरो प्रयास छ । जहाँ मूलधारको पार्टी छ मैले त्यहाँ सनाखत गरेँ ।’ यसअघि सुमन महन्थ ठाकुर पक्षमा थिए । पछिल्लो समय उनले आफूलाई यादव पक्षतिर ढल्काएपनि खुलेका थिएनन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।