नेपाल अमेरिका पत्रकार संघ (नेजा)को निर्वाचन हुँदै

person explore access_timeसाउन १०, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाल अमेरिका पत्रकार संघ (नेजा )को  आज (जुलाई २५ का दिन) निर्वाचन हुने भएको छ । नेजाको सातौँ अधिवेशन तथा १४ औ साधारणसभाको दोश्रो दिन अहिले बन्द सत्र चलिरहेको छ ।  मतदान अमेरिकाको पूर्वीय समय १ः १० बजे देखि ३ः १० सम्म हुने भएको छ । 
साधारणसभामा पत्रकारहरुको मतदाता सूची सार्वजनिक गरिएको छ । अहिले नेजामा कूल मतदाता संख्या १४४ रहेका छन् । आयोजकका अनुसार करिब १०० जना पत्रकारहरुले मतदानमा सहभागिता जनाउने देखिएको छ ।

निर्वाचन समितिका अनुसार सदस्यहरुको दावी बिरोध जुलाई २५ बिहान १० बजे सम्म तोकेको थियो । उम्मेदवारले दर्ता ११ बजे देखि १२ बजे सम्म गराउनुपर्नेछ भने उम्मेदवारहरूको सूची १२ः१५ मा प्रकाशित गरिनेछ ।

त्यसैगरी उम्मेदवारहरूको अन्तिम नामावली २ बजे प्रकाशन गरिने छ भने निर्वाचनको परिणाम घोषणा ४ बजे गरिनेछ । अहिलेसम्म अध्यक्ष पदका प्रत्यासीहरुमा क्रमशः निदेश अधिकारी, गोकुल ढकाल, किरण मरहठ्ठा, विकास न्यौपाने र अनुज थापाको नाम बाहिर आएको छ ।

निर्वाचन समितिमा आङ्गछिरिङ्ग शेर्पा संयोजक ,नारायण सापकोटा सदस्य ,भोला आचार्य सदस्य तथा शैलेश पोख्रेल सदस्य रहेका छन् । जुलाई २४ का दिन नेपाल पत्रकार महासंघका अध्यक्ष एवम् कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि विपुल पोखरेलले पानसमा बत्ती बालेर कार्यक्रमको उद्घाटन गरेका थिए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।