जोन्सन एन्ड जोन्सनको खोप लगाएपछि मृत्यु प्रकरण–पोष्टमाटम रिपोर्टसहित विज्ञ समूहले अध्ययन गर्दै

person explore access_timeसाउन १०, २०७८ chat_bubble_outline0


गएको शुक्रबार धादिङको नीलकण्ठ नगरपालिकामा अमेरिकी कम्पनी जोन्सन एन्ड जोन्सनले निर्माण गरेको खोप लगाएका एक वृद्धको मृत्यु प्रकरणमा अध्ययन सुरु भएको छ । 

जोन्सन एण्ड जोन्सन खोप लगाएको झण्डै पौने तीन घण्टापछि निलकण्ठ नगरपालिका ६ का ७८ वर्षीय वृद्धको मृत्यु भएको थियो । सुनौला बजार स्वास्थ्य केन्द्रमा खोप लगाएर आधा घण्टा आराम गरेर घरमा गएर बेहोस भएपछि उनलाई थप उपचारका लागि जिल्ला अस्पताल धादिङ पुर्याएपछि उपचारका क्रममा २ः१५ बजे मृत्यु भएको थियो । वृद्ध क्रोनिक डाइबेटिजका बिरामी थिए ।  

यद्यपि, उनको खोप लगाएकै कारण वा अन्य कारणले मृत्यु भएको हो भन्ने चाहिँ अझै खुलेको छैन । मृतकको पोष्टमार्टम रिपोर्ट सहित खोप विज्ञ समूहले अध्ययन गरिरहेको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । खोप लगाएर वा अन्य कुनै कारण मृत्यु भएको भन्नेबारे अध्ययन पछि थाहा भन्न सकिने मन्त्रालयको भनाइ छ । 

 
 


 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।