ad
x

‘डाँडाको बर पीपल’ फ्लोरमा लाँदै शोभित

person explore access_timeसाउन १०, २०७८ chat_bubble_outline0

निर्देशक शोभित बस्नेतले फिल्म ‘डाँडाको बर पीपल’ को छायाँकन सुरु गर्ने भएका छन् । कोरोनाको दोस्रो भेरियन्टका कारण सरकारले लगाएको निषेधाज्ञाले छायाँकन रोकिएको यो फिल्म बस्नेतले फेरि सुरु गर्न लागेका हुन् । १ भदौबाट फिल्मको छायाँकन सुरु हुने शोभितले बताए ।


‘गीतको छायाँकन सकाएर दृश्यको छायाँकनतर्फ हामी युनिट लाग्दै थियौ । कोरोनाको कहरले छायाँकन रोकियो’ बस्नेतले भने– ‘अब फेरि सुटिङ सुरु गर्दैछु ।’ शिव श्रेष्ठ, गौरी मल्ल, सलोन बस्नेत, रुबिना थापा र राजिवजंग बस्नेत लगायतको मुख्य भूमिका रहेन यो फिल्ममा २० वर्षपछि शिव श्रेष्ठ र गौरी मल्ल एकसाथ देखिँदैछन् ।फिल्ममा सुशान्त प्रजापतिको छायाँकन, रामकाजी घिमिरेको लेखन, शिव मुखिया र अर्जुन पोखरेलको संगीत, रोशन श्रेष्ठको द्वन्द्व, गोविन्द राईको नृत्य रहनेछ । फिल्म प्रदर्शनको माहोल बन्ने बित्तिकै फिल्म रिलिज गर्ने उदेश्य सहित शोभितले फिल्म सकाउन लागेका हुन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X