नवल निर्देशित ‘दिल चुप छ’ सुरु

person explore access_timeसाउन १०, २०७८ chat_bubble_outline0

नवल नेपालको निर्देशन रहेको सिरियल ‘दिल चुप छ’को प्रसारण सुरु भएको छ । सिरियलको शनिबारदेखि बिएम टिभीबाट प्रसारण भएको हो ।
पारिवारिक र प्रेमकथा समेटिएको सिरियलले दर्शकमा फिल्मको प्यास मेटाउने निर्देशक नवल नेपालले बताए । ‘नेपाली फिल्महरु हलमा नआइरहेको यो घडीमा यो श्रृंखलाले केही हदसम्म फिल्मका पारखीको तिर्खा मेटाउने छ’ निर्देशक नेपालले भने ‘कलाकार तथा प्राविधिक समेत मैले त्यही अनुसार प्रयोग गरेको छु ।’

निर्देशक नेपालका अनुसार वैवाहिक जीवनपछि आउने सुखान्त र दुखान्त दुबै पक्षलाई यो श्रृंखलामा समेट्ने प्रयास गरिएको छ । श्रृंखलामा प्रेमिल जोडीहरुको प्रेममा आइ पर्ने कठिनाइहरुलाई र त्यसले निम्त्याउने घटनाक्रमहरलाई नजिकबाट समेट्ने प्रयास भएको निर्देशन नेपालको भनाइ रहेको छ ।

दिनेश न्यौपानेको लेखन, मदन काश्यप घिमिरेको छायांकन, मित्रदेव गुरुङ्गको सम्पादन, एलिस कार्कीको संगीत तथा पाश्र्व संगीत रहेको सिरियल नवराज गिरी तथा सरस्वती गिरीले निर्माण गरेका हुन् ।

सरोज खनाल, सुर्यमाला खनाल, यशराज गराच, रिस्ता अधिकारी, निर्मल न्यौपाने, महेश खड्का, मेनका अर्याल, विशाल पहाडी, विपना बस्नेत, लक्ष्मण सिंह बस्न्यात, केदार दवाडी, नरेश पौड्याल, रुक्मिला अधिकारी, स्मारिका खनाल, प्रकाश श्रेष्ठ, बाल कलाकार प्रिन्सी खड्का, प्रतिक गिरी, शिक्षा संग्रौला, सक्षम पुरी लगायतको अभिनय सिरियलमा देख्न सकिन्छ ।

महेश खड्का र मेनका अर्याल नयाँ कलाकारको रुपमा रहेको सिरियल काठमाडौं तथा काभ्रेका सुन्दर लोकेशनमा छायाँंकन भएको छ ।
 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।