महिलाहरूको लगानीमा रुपन्देहीमा अस्पताल

person explore access_timeसाउन ९, २०७८ chat_bubble_outline0

 

रुपन्देहीको तिलोत्तमामा बडा नम्बर ४ भक्तपुर टोलमा महिलाहरूको लगानीमा तिलोत्तमामा महिला तथा बालबालिका अस्पताल बन्ने भएको छ । शनिबार  एक समारोहबीच अस्पतालको लुम्बिनी प्रदेशका उद्योग मन्त्री कल्पना पाण्डे लम्सालले शिलान्यास गरिन्।

उनले महिला तथा बालबालिका अस्पताल यस क्षेत्र अझै अभाव भएको भन्दै  महिलाको लगानी र जनशक्तिबाट सुचारु गर्ने अस्पतालले सेवा पनि विशेष ध्यान दिन आग्रह गरिन् । उनले यस्ता अस्पतालको लागि प्रदेश सरकारले पनि सहयोग गर्ने बाचा गर्दै स्पष्ट भिजन सहित महिलाहरूको समूह अगाडी आउनुपर्ने बताइन् ।

आगामी ७ महिना भित्र सञ्चालनमा ल्याउने गरी निर्माण सुरु गरिएको अस्पतालमा २० जना सेयर सदस्य रहेका छन्। पहिलो चरणमा १५ बेडको अस्पताल निर्माण गर्ने गरी काम अगाडि बढाइएको संस्थाका प्रबन्ध निर्देशक कमला मल्ल हमालले बताइन् । अस्पतालमा ३ करोड बढीको लगानी रहने छ ।

पहिलो चरणमा १५ बेडको अस्पताल निर्माण गर्ने गरी काम अगाडि बढाइएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।