कालियन एमबाप्पेले पिएसजीसँग सम्झौता नवीकरण नगर्ने

person explore access_timeसाउन ९, २०७८ chat_bubble_outline0

फ्रान्सेली स्टार कालियन एमबाप्पे रियल म्याड्रिड आउने चर्चा लामो समयदेखि चलिरहेको छ । स्पेनिस वेवसाइट मार्काकाअनुसार  पेरिस सेन्ट जर्मनी (पिएसजी) सँग सम्झौता नवीकरण नगर्ने जानकारी उनले प्रशिक्षक माउरिसियो पोचीटिन्होलाई गराइसकेका छन् । 

एमबाप्पे र पिएसजीबीच २०२२ सम्मको सम्झौता छ । एमबाप्पेले क्लबप्रति आफ्नो सम्मान रहेकाले जर्बजस्ती बर्हिगमन नरोज्ने बताइसकेका छन् । यसको अर्थ यस सिजन उनले पिएसजीबाटै खेल्नेछन् ।  यद्यपी, नवीकरण नगर्ने जानकारी दिएर उनले अर्को सिजन नयाँ क्लबमा जाने स्पष्ट सन्देश पनि दिइसकेका छन् । पोचिटिन्हो आफ्ना खेलाडीसँग राम्रो सम्बन्ध राख्छन् । टोट्टेनह्याममा छँदा डेली अली, क्रिष्ट्रियन इरिक्सन र ह्यारी केनलगायत स्टारसँग उनको सम्बन्ध राम्रो थियो । ​

पिएसजीका कतारी मालिकले राम्रो सेवा सुविधा उपलब्ध गराएको भएपनि युरोपेली पावर हाउस क्लबबाट खेल्दै च्याम्पियन्स लिग जित्ने एमबाप्पेको धोको छ । यसअघि २०१९÷२० को सिजन च्याम्पियन्स लिगको फाइनलमा पुगेर पिएसजी बार्यन म्युनिखसँग पराजित भएको थियो ।  एमबाप्पेलाई भित्र्याउन रियल म्याड्रिड आतुर भएर बसिरहेको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।