श्रीमान् पक्राउ परेपछि शिल्पाको सन्देश, ‘चुनौतीका लागि तयार छु’

person explore access_timeसाउन ८, २०७८ chat_bubble_outline0

बलिउड अभिनेत्रीशिल्पासेट्टी पति तथा व्यापारी राज कुन्द्रा अहिले पोनोग्राफी भिडियो प्रकरणका कारण विवादमा छन् । उनी १९ जुलाईमा पक्राउ परेका थिए ।

श्रीमान् पक्राउ परेको केही दिनपछि बल्ल शिल्पाले मौनता तोडेकी छिन् । उनले सामाजिक सञ्जालमा एक पुस्तकको तस्विर शेयर गरेकी छिन् । र, आउने हरेक चुनौतीका लागि तयार रहेको स्पष्ट पारेकी छिन् ।

राज कुन्द्रा पक्राउ परेपछि केही समय शिल्पाले सामाजिक सञ्जालमा कुनै पोस्ट गरेकी थिइन् । तर बिहीबार राति उनले इन्स्टाग्राम पेजमा पुस्तकका केही पानाहरू शेयर गरेकी छिन् । यसको सुरुवातमा अमेरिकी लेखक जेम्स थर्बरको एउटा भनाई उल्लेख छ,‘रिसमा पछाडि फर्केर नहेर्नुस् या डरमा अगाडी नफर्कनुस्, बरु जागरुतामा चारैतर्फ हेर्नुस् ।’

पुस्तकमा अगाडि लेखिएको छ,‘हामी रिसमा पछाडि फर्केर हेर्छौं र ती मानिसहरुलाई याद गर्छौ, जसले हामीलाई चोट पु¥याएका थिए । ती निराशाहरु र हामीले सहेका ती दुग्भार्यहरु याद गर्छौ । जागिर गुम्नसक्ने, बिरामी पर्नसक्ने वा आफ्नो मृत्युले दुखी हुनसक्ने संभावनाको डरले तड्पन्छौं । तर, हामीलाई जतिबेला ठाउँमा बस्न जरुरी हुन्छ, त्यो यही हो ।’

किताबमा अगाडि लेखिएको छ,‘म एक गहिरो सास लिन्छु । जिउँदो रनका लागि म भाग्यशाली छु भन्ने जान्नका लागि । मैले अतीतमा चुनौतीहरूको सामना गरिसकेको छ र भविष्यमा आउने चुनौतीहरूबाट बच्नेछु । आज मलाई आफ्नो जीवन जिउनबाट विचलित गर्नुपर्ने कुनै चुनौती छैन ।’

यही पोस्टमार्फत शिल्पाले भविष्यमा आउने चुनौतीहरूका लागि तयार रहेको र ती चुनौतीहरूको सामना डटेर गर्ने स्पष्ट गरेकी छिन् । २३ जुलाईसम्मका लागि राजलाई अदालतले न्यायिक हिरासतमा राखेको थियो, जो आज समाप्त हुँदैछ । उनलाई जमानत मिल्नेछ वा न्यायिक हिरासत थप बढाइने छ भन्नेमा धेरैलाई चासो छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।