फिल्म बनाउने योजनामा थिए राज कुन्द्रा

person explore access_timeसाउन ८, २०७८ chat_bubble_outline0

मुम्बई । बलिउड अभिनेत्री शिल्पा शेट्टीका श्रीमान् तथा भारतीय व्यवसायी राज कुन्द्रा अश्लिल फिल्मको मामलामा नराम्रोसँग फसेका छन् । मुम्बई प्रहरीको क्राइम ब्रान्चले उनको अनुसन्धान गरिरहेको छ । यस विषयमा हरेक दिन केही न केही नयाँ खुलासा हुन थालेका छन् ।

वेभ सीरिज ‘गन्दी बात’ अभिनेत्री गहना वशिष्टले राज कुन्द्राको विषयमा नयाँ खुलासा गरेकी छन् । उनले राज कुन्द्रा आफ्नो साली शमिता शेट्टी लिएर फिल्म बनाउने तयारीमा रहेको बताएकी हुन् । गहनाले शमिता लिएर राज कुन्द्राले कस्तो फिल्म बनाउने तयारीमा थिए भन्ने विषय भने खुलाएकी छैनन् ।

‘म उनी पक्राउ पर्नु केही दिन अगाडि राज कुन्द्राको अफिसमा गएको थिएँ । त्यहाँ थाहा भयो कि नयाँ एप बलिफ्लेम ल्याउने प्लानिङ भइरहेको थियो’ गहनाले थपिन् ‘एपमा रियालटी शो, म्युजिक भिडियो, फिचर फिल्म लगायतको योजना थियो ।’ उनले शो क्रममा एक फिल्मको स्क्रिप्टमा समेत चर्चा भएको बताएकी छन् ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।